Adres URL: https://www.eanonse.pl/97237

Miło Pana poznaćID ogłoszenia: 97237 / 38582
URL: https://www.eanonse.pl/97237
Lokalizacja: mazowieckie

Witaj,


nie wiem kim jesteś, gdzie żyjesz, jak wyglądasz i czym się zajmujesz. W ogóle nic o Tobie nie wiem. Nie szkodzi, nadrobimy.

Domyślam się, że opisywanie siebie jak towaru z targu nie jest dla żadnej ze stron czymś naturalnym i komfortowym. Dla mnie na pewno jest to nowość, zarówno taki sposób przedstawienia siebie jak i samo to, że znalazłam się w tym miejscu.

Jednak skoro zaglądasz i dotarłeś aż tu miło mi Cię poznać :) A tak na prawdę za szansę na to.

Hmm. cel portalu jest wiadomy więc tę część pozwolę sobie ominąć, na pewno na tym etapie czemu, po co, jak do tego doszło - sama nie wiem.

Może Cię zaskoczę ale trochę celowo przeciągam i nie wiem jak to powinno brzmieć, wyglądać a do tego wszystkiego jak tu zachęcić Cię do kontaktu ze mną, ale dobrze spróbuje.

Mam 29 lat, jestem brunetką o niebieskich oczach i jasnej karnacji. Bez wypełniaczy
i sztucznego biustu za to z kilkoma nadprogramowymi kilogramami. Jestem szczera, otwarta i niestety trochę wybuchowa - pracuję nad tym ;)

To czego szukam ja to z pewnością stała i bezpieczna relacja polegająca na wzajemnym szacunku i zrozumieniu. Jestem bardzo ciekawa jak widzisz to Ty i czego oczekujesz.

Mam nadzieję, że nie wywołałam spazmów śmiechu i drwin z mojej naiwności i oczekiwań, myślę, że warto choć trochę nakreślić jak miała by wyglądać taka relacja.

Pozdrawiam Cię ciepło,

XXX :)


Aktywacja: 02/05/20 08:11, edycja: 02/05/20 08:36, odsłony: 8312